неділя, 18 грудня 2016 р.

Ми на майстер - класі

     13 грудня учні 3-4 класів відвідали Розівку. Ми побували на майстер - класі, який проводили представники Міжнародного християнського благодійного фонду "Dorkas" із міста Запоріжжя.
       Діти за допомогою вчителів, вихователів районного будинку дитячої творчості та обласних волонтерів виготовили цікаві та гарні подарунки своїм рідним. Після майстер-класу діти поласували чаєм та солодким печивом. Потім школярі переглянули короткометражний фільм" Цирк метеликів", в якому розповідається про тяжку долю юнака-інваліда. Фільм спонукав долати труднощі, не зупинятися перед перешкодами.
     На завершення заходу представники спілкувалися з учнями та грали в ігри. Найактивніші дітлахи отримали солодкі подарунки.
    Захід пройшов у дружній і теплій атмосфері. Діти залишилися задоволені і з піднесеним настроєм та чудовими поробками ( підставками із прищепок ) повернулися додому.
      Мета даного заходу  - допомогти дітям  разом із дітьми - переселенцями із зони проведення антитерористичної операції  стати однією великою родиною, зняти психологічну і соціальну напругу, почувати себе "своїм" у колі однолітків.







пʼятниця, 16 грудня 2016 р.

Похвастушки. А у нашому класі - відмінний ремонт




    У нашій школі нещодавно закінчився РЕМОНТ. Звучить це , можливо, дивно ( бо взимку ) і навіть трішечки смішно, але , дійсно, - ми завершили грандіозний ремонт. У школі було встановлено нові склопакети, замінено двері, настелили новий леноліум. Все завдяки коштам обласної субвенції. А далі до роботи долучилися батьки. Ремонт у нашому класі провели дружно, злагоджено, з великим завзяттям: поклеїли нові шпалери, набили плінтус, пофарбували панелі. Вся школа , а разом з нею і наш клас,змінилися до невпізнаваності. 
      Дуже вдячна всім, хто долучився до цієї роботи : бригаді ремонтників, батькам, моїм друзям, колегам. 





вівторок, 11 жовтня 2016 р.

"Вчимося жити разом "- впроваджуємо на практиці набутий досвід

Тема 3. Як стати толерантним

 Вчились на уроці поважати культурні відмінності, ознайомились із ознаками толерантності.Вправи"Що таке толерантність,"Дерево толерантності", "Не такий, як усі" допомогли дітям зрозуміти, чому слід цінувати відмінності, які існують між людьми.

"Вчимося жити разом" - впроваджуємо на практиці набутий досвід

Тема2 . Дружна родина






На занятті учні засвоїли поняття " склад родини", обговорили обов"язки членів родини, працювали в групах, виконали інсценування " Маленькі добрі справи", танцювали руханку "Помогатор"

"Вчимося жити разом"- впроваджуємо на практиці набутий досвід

Тема1. Дружний клас.

На уроці визначали, як допомагає в роботі злагодженість  взаємодія, вчились створювати спільний проект,перглянули цікавий  мультфільм, інсценізували казку,розгадували кросворд, грались у руханку "Усі- дехто-один-ніхто" Заняття носило пізнавальний характер. У класі панувала невимушена і доброзичлива атмосфера.




неділя, 18 вересня 2016 р.

Тренінг " Вчимося жити разом"

         З  11 по 13 червня я, вчитель початкових класів Пролетарського НВК Ремига Т.М., разом зі своїми колегами району пройшли тренінг « Вчимося жити разом» у м. Бердянську.
      Навчання проходило в літній період, коли не тільки учні, а й учителі налаштовані на відпочинок. Тому на тренінг потрапила без особливого ентузіазму.
           Але…о диво!
           Була приємно вражена і жодної хвилини не пошкодувала.
          Всі дні тренінгу були насиченими, пізнавальними, цікавими.
          Заняття проходили легко, приємно, ефективно, в сприятливій психологічній атмосфері.
          Учасників ознайомили з метою і завданнями тренінгу. Всім учасникам була надана можливість провести в ролі тренера уроки-тренінги.
     Під час тренінгу працювали у групах, проводили різноманітні творчі конкурси, дискусії, аналізували ситуації і життєві історії, брали участь у рольових іграх..
           Велика подяка організаторам тренінгу і особисто тренерам Ткаченко Яні та Молоковій Ірині. Теоретичний і дидактичний матеріал, наданий вами, - цінний . Набутий досвід обов’язково впроваджувати в роботі.

Мої уроки курсу « Основи здоровя» будуть привабливими, продуктивними, пізнавальними.

вівторок, 22 березня 2016 р.

Усний журнал "Від Тарасика до Тараса"

                                                      Живе Кобзар у пам"яті народу 
                                                      Живуть його слова, і мрії, і думки 
                                                      Хоч зазнавав великі  перешкоди
                                                           
                                                                Та спадщина його сягла віки.

    Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне.
       До дня народження поета для учнів початкових класів був проведений усний журнал « Від Тарасика до Тараса». Учні переглянули презентацію «Він буде вічно жити». Діти розширили коло знань про дитячі роки поета, пізнали Шевченка як письменника, поета, художника, громадського діяча  .Школярі розгадували кросворди, декламували вірші, слухали  та виконували пісні за його творами, розглядали ілюстрації картин. Шевченкове слово живе між нами,гнівне і ніжне, полум’яне і міцне.


понеділок, 14 березня 2016 р.

Свято 8 Березня




Цей святковий весняний день всі чекають з нетерпінням, тому що День 8 Березня - це весняний настрій, посмішки, радість і , звичайно, багато подарунків.Ось і у нашій школі напередодні 8 Березня пройшло свято, присвячене жінкам. Підготували його вчителі та учні початкових класів. Маленькі аматори сцени вітали жінок віршами, звучали ніжні та мелодійні пісні для мам, лунали веселі частівки.Присутні з цікавістю спостерігали за смішними і курйозними історіями, розіграними учнями, в  міні-сценках; послухали гуморески.Заключним акордом пролунала пісня- побажання"Неба вам ясного".Святковий настрій панував у актовій залі протягом усього концерту.

четвер, 25 лютого 2016 р.

Літературні читання



З нагоди 145-річниці від дня народження відомої української поетеси Лесі Українки у школі відбулися літературні читання. Учні молодших класів переглянули презентацію "Життєвий і творчий шлях Лесі Українки". Читали поетичні твори Л.Українки, ознайомилися із виставкою книжок  поетеси.

четвер, 18 лютого 2016 р.

Конкурс ерудитів "Юні читайлики"

                                                            Книги- морська глибина.
                                                            Хто в них пірне аж до дна,
                                                            Той ,хоч і труду мав досить,
                                                             Дивнії перли виносить.
                                                                                             І. Франко
 У класі, прикрашеному  малюнками казкових персонажів,плакатами, виставкою пізнавальної літератури,ми провели гру « Юні читайлики». На конкурсі були представлені найкращі, найерудованіші, найначитаніші гравці. За результатами 5 геймів перемогла команда у складі Галкіна Петра, Баліцького Артема і Блюса Станіслава. Сьогодні ми ще раз переконалися у мудрості народного прислів’я « Хто багато читає -  той багато знає».

середа, 17 лютого 2016 р.

Cвято Святого Валентина


                                                                 Любов! Любов! Всіх почуттів людина!
                                                                  Без неї не прожити на Землі.
                                                                  Несе в собі святу любов людина,
                                                                  Бо ж люблять всі: великі і малі.

  Любов, кохання - це найкраще в світі почуття.  Воно приходить до людини непередбачувано, в будь-яку пору її життя несподівано і робить її світлою і красивою, радісною і щасливою. Саме це я намагалася донести своїм маленьким вихованцям. Ведучі розповіли нам про історію свята. Діти з ентузіазмом брали участь у конкурсах "Знайди половинку серця", "Стріли  Амура," "Хто, хто вкрав моє сердечко?", " Прикрась валентинку","Моя симппатія". Як виявилося, майже у кожного із моїх учнів є симпатії. Дехто відкрито розповідав про почуття у своєму маленькому сердці, інші - соромились говорити про це.  Але всі переповнювали емоції і гарний настрій. А на останок ми всі обмінялися валентинками.  У моїх я прочитала багато теплих і приємних слів. Думаю, що і в дитячих валентинках було не менше гарних побажань, адже очі дітей сяяли радістю.