З
11 по 13 червня я, вчитель початкових класів Пролетарського НВК Ремига
Т.М., разом зі своїми колегами району пройшли тренінг « Вчимося жити разом» у
м. Бердянську.
Навчання
проходило в літній період, коли не тільки учні, а й учителі налаштовані на відпочинок.
Тому на тренінг потрапила без особливого ентузіазму.
Але…о
диво!
Була
приємно вражена і жодної хвилини не пошкодувала.
Всі
дні тренінгу були насиченими, пізнавальними, цікавими.
Заняття
проходили легко, приємно, ефективно, в сприятливій психологічній атмосфері.
Учасників
ознайомили з метою і завданнями тренінгу. Всім учасникам була надана можливість
провести в ролі тренера уроки-тренінги.
Під
час тренінгу працювали у групах, проводили різноманітні творчі конкурси,
дискусії, аналізували ситуації і життєві історії, брали участь у рольових
іграх..
Велика подяка
організаторам тренінгу і особисто тренерам Ткаченко Яні та Молоковій Ірині.
Теоретичний і дидактичний матеріал, наданий вами, - цінний . Набутий досвід
обов’язково впроваджувати в роботі.
Мої уроки курсу « Основи здоров′я» будуть
привабливими, продуктивними, пізнавальними.

Немає коментарів:
Дописати коментар