пʼятниця, 16 грудня 2016 р.

Похвастушки. А у нашому класі - відмінний ремонт




    У нашій школі нещодавно закінчився РЕМОНТ. Звучить це , можливо, дивно ( бо взимку ) і навіть трішечки смішно, але , дійсно, - ми завершили грандіозний ремонт. У школі було встановлено нові склопакети, замінено двері, настелили новий леноліум. Все завдяки коштам обласної субвенції. А далі до роботи долучилися батьки. Ремонт у нашому класі провели дружно, злагоджено, з великим завзяттям: поклеїли нові шпалери, набили плінтус, пофарбували панелі. Вся школа , а разом з нею і наш клас,змінилися до невпізнаваності. 
      Дуже вдячна всім, хто долучився до цієї роботи : бригаді ремонтників, батькам, моїм друзям, колегам. 





Немає коментарів:

Дописати коментар