У нашій школі нещодавно закінчився РЕМОНТ. Звучить це , можливо, дивно ( бо взимку ) і навіть трішечки смішно, але , дійсно, - ми завершили грандіозний ремонт. У школі було встановлено нові склопакети, замінено двері, настелили новий леноліум. Все завдяки коштам обласної субвенції. А далі до роботи долучилися батьки. Ремонт у нашому класі провели дружно, злагоджено, з великим завзяттям: поклеїли нові шпалери, набили плінтус, пофарбували панелі. Вся школа , а разом з нею і наш клас,змінилися до невпізнаваності.
Дуже вдячна всім, хто долучився до цієї роботи : бригаді ремонтників, батькам, моїм друзям, колегам.




Немає коментарів:
Дописати коментар