четвер, 25 лютого 2016 р.

Літературні читання



З нагоди 145-річниці від дня народження відомої української поетеси Лесі Українки у школі відбулися літературні читання. Учні молодших класів переглянули презентацію "Життєвий і творчий шлях Лесі Українки". Читали поетичні твори Л.Українки, ознайомилися із виставкою книжок  поетеси.

четвер, 18 лютого 2016 р.

Конкурс ерудитів "Юні читайлики"

                                                            Книги- морська глибина.
                                                            Хто в них пірне аж до дна,
                                                            Той ,хоч і труду мав досить,
                                                             Дивнії перли виносить.
                                                                                             І. Франко
 У класі, прикрашеному  малюнками казкових персонажів,плакатами, виставкою пізнавальної літератури,ми провели гру « Юні читайлики». На конкурсі були представлені найкращі, найерудованіші, найначитаніші гравці. За результатами 5 геймів перемогла команда у складі Галкіна Петра, Баліцького Артема і Блюса Станіслава. Сьогодні ми ще раз переконалися у мудрості народного прислів’я « Хто багато читає -  той багато знає».

середа, 17 лютого 2016 р.

Cвято Святого Валентина


                                                                 Любов! Любов! Всіх почуттів людина!
                                                                  Без неї не прожити на Землі.
                                                                  Несе в собі святу любов людина,
                                                                  Бо ж люблять всі: великі і малі.

  Любов, кохання - це найкраще в світі почуття.  Воно приходить до людини непередбачувано, в будь-яку пору її життя несподівано і робить її світлою і красивою, радісною і щасливою. Саме це я намагалася донести своїм маленьким вихованцям. Ведучі розповіли нам про історію свята. Діти з ентузіазмом брали участь у конкурсах "Знайди половинку серця", "Стріли  Амура," "Хто, хто вкрав моє сердечко?", " Прикрась валентинку","Моя симппатія". Як виявилося, майже у кожного із моїх учнів є симпатії. Дехто відкрито розповідав про почуття у своєму маленькому сердці, інші - соромились говорити про це.  Але всі переповнювали емоції і гарний настрій. А на останок ми всі обмінялися валентинками.  У моїх я прочитала багато теплих і приємних слів. Думаю, що і в дитячих валентинках було не менше гарних побажань, адже очі дітей сяяли радістю.