середа, 17 лютого 2016 р.

Cвято Святого Валентина


                                                                 Любов! Любов! Всіх почуттів людина!
                                                                  Без неї не прожити на Землі.
                                                                  Несе в собі святу любов людина,
                                                                  Бо ж люблять всі: великі і малі.

  Любов, кохання - це найкраще в світі почуття.  Воно приходить до людини непередбачувано, в будь-яку пору її життя несподівано і робить її світлою і красивою, радісною і щасливою. Саме це я намагалася донести своїм маленьким вихованцям. Ведучі розповіли нам про історію свята. Діти з ентузіазмом брали участь у конкурсах "Знайди половинку серця", "Стріли  Амура," "Хто, хто вкрав моє сердечко?", " Прикрась валентинку","Моя симппатія". Як виявилося, майже у кожного із моїх учнів є симпатії. Дехто відкрито розповідав про почуття у своєму маленькому сердці, інші - соромились говорити про це.  Але всі переповнювали емоції і гарний настрій. А на останок ми всі обмінялися валентинками.  У моїх я прочитала багато теплих і приємних слів. Думаю, що і в дитячих валентинках було не менше гарних побажань, адже очі дітей сяяли радістю.
 

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар