неділя, 18 вересня 2016 р.

Тренінг " Вчимося жити разом"

         З  11 по 13 червня я, вчитель початкових класів Пролетарського НВК Ремига Т.М., разом зі своїми колегами району пройшли тренінг « Вчимося жити разом» у м. Бердянську.
      Навчання проходило в літній період, коли не тільки учні, а й учителі налаштовані на відпочинок. Тому на тренінг потрапила без особливого ентузіазму.
           Але…о диво!
           Була приємно вражена і жодної хвилини не пошкодувала.
          Всі дні тренінгу були насиченими, пізнавальними, цікавими.
          Заняття проходили легко, приємно, ефективно, в сприятливій психологічній атмосфері.
          Учасників ознайомили з метою і завданнями тренінгу. Всім учасникам була надана можливість провести в ролі тренера уроки-тренінги.
     Під час тренінгу працювали у групах, проводили різноманітні творчі конкурси, дискусії, аналізували ситуації і життєві історії, брали участь у рольових іграх..
           Велика подяка організаторам тренінгу і особисто тренерам Ткаченко Яні та Молоковій Ірині. Теоретичний і дидактичний матеріал, наданий вами, - цінний . Набутий досвід обов’язково впроваджувати в роботі.

Мої уроки курсу « Основи здоровя» будуть привабливими, продуктивними, пізнавальними.