Книги- морська глибина.
Хто в них пірне аж до дна,
Той ,хоч і труду мав
досить,
Дивнії перли виносить.
І.
Франко
У
класі, прикрашеному малюнками казкових персонажів,плакатами, виставкою пізнавальної літератури,ми провели гру « Юні читайлики».
На конкурсі були представлені найкращі, найерудованіші, найначитаніші гравці.
За результатами 5 геймів перемогла команда у складі Галкіна Петра, Баліцького
Артема і Блюса Станіслава. Сьогодні ми ще раз переконалися у мудрості народного
прислів’я « Хто багато читає - той
багато знає».

Дякую за цікаві ідеї!
ВідповістиВидалитиАвтор видалив цей коментар.
ВідповістиВидалити