Привіт усім! Я - вчитель! Це моє покликання! А ще я - дружина, мама прекрасної донечки і бабуся чудової онучки! У моєму блозі цікаві матеріали для колег, батьків! Ласкаво прошу!
субота, 19 грудня 2015 р.
Година спілкування " Шануй працю людей"
Праця є необхідною складовою людського життя. Всі професії потрібні , всі професії важливі. На занятті учні "засіяли " ниву бажань із записами, ким вони мріють бути в майбутньому. З цікавістю переглянули презентацію "Світ професій". Ми грали в ігри, провели тестування, аналізували життєві ситуації.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Ваші заняття носять виховний характер. Видно, що вони цікаві та різнопланові.
ВідповістиВидалитиДякую за матеріал. Дуже корисно, цікаво, пізнавально
ВідповістиВидалити