Сьогодні у класі свято - у нашого Михайлика День народження. Вже десь за півмісяця Міша ,ніби ненароком, нагадував нам про своє свято. І ось цей день настав.Зранку ми вітали іменинника, смикали його за вуха. А після уроків зібралися за святковим столом. Однокласники дарували Михайликові вітальні листівки, виготовлені власноруч. А потім ми їли торт. Міша у нас - джентельмен: дівчаток пригостив шматочками торта з великими червоними трояндами, мене пригостив найбільшим, хоча за традицією найбільший - для іменинника. НАСТРІЙ У ВСІХ БУВ ЧУДОВИЙ!
Привіт усім! Я - вчитель! Це моє покликання! А ще я - дружина, мама прекрасної донечки і бабуся чудової онучки! У моєму блозі цікаві матеріали для колег, батьків! Ласкаво прошу!
пʼятниця, 20 листопада 2015 р.
Михайликові іменини
Сьогодні у класі свято - у нашого Михайлика День народження. Вже десь за півмісяця Міша ,ніби ненароком, нагадував нам про своє свято. І ось цей день настав.Зранку ми вітали іменинника, смикали його за вуха. А після уроків зібралися за святковим столом. Однокласники дарували Михайликові вітальні листівки, виготовлені власноруч. А потім ми їли торт. Міша у нас - джентельмен: дівчаток пригостив шматочками торта з великими червоними трояндами, мене пригостив найбільшим, хоча за традицією найбільший - для іменинника. НАСТРІЙ У ВСІХ БУВ ЧУДОВИЙ!
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар