пʼятниця, 20 листопада 2015 р.

Михайликові іменини



Сьогодні у класі  свято - у нашого Михайлика День народження. Вже десь за півмісяця Міша ,ніби ненароком, нагадував нам про своє свято. І ось цей день настав.Зранку ми вітали іменинника, смикали його за вуха. А після уроків зібралися за святковим столом. Однокласники дарували Михайликові вітальні листівки, виготовлені власноруч. А потім ми їли торт. Міша у нас - джентельмен:  дівчаток пригостив шматочками торта з великими червоними трояндами, мене пригостив найбільшим, хоча за традицією найбільший - для іменинника. НАСТРІЙ У ВСІХ БУВ ЧУДОВИЙ!

Немає коментарів:

Дописати коментар