Привіт усім!
Я - вчитель! Це моє покликання!
А ще я - дружина, мама прекрасної донечки і бабуся чудової онучки!
У моєму блозі цікаві матеріали для колег, батьків!
Ласкаво прошу!
УЧНІ НАШОГО КЛАСУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ПРОЄКТІ " ЗУБИ ЗУБИ ТРЕБА ДОГЛЯДАТИ"
ВІД "МАЙСТЕРНІ КАЗОК ОЛЕКСАНДРА ЗІМБИ". І ХОЧА НЕ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ, ВСЕ ОДНО
ОТРИМАЛИ ШКВАЛ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ ТА ЗАРЯДИЛИСЬ ГАРНИМ НАСТРОЄМ.
<
Немає коментарів:
Дописати коментар