понеділок, 21 грудня 2020 р.

УЧНІ НАШОГО КЛАСУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ПРОЄКТІ " ЗУБИ ЗУБИ ТРЕБА ДОГЛЯДАТИ" ВІД "МАЙСТЕРНІ КАЗОК ОЛЕКСАНДРА ЗІМБИ". І ХОЧА НЕ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ, ВСЕ ОДНО ОТРИМАЛИ ШКВАЛ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ ТА ЗАРЯДИЛИСЬ ГАРНИМ НАСТРОЄМ. <
>

Немає коментарів:

Дописати коментар